Profile

Join date: 20 Aug. 2022

About

Hned poté ale fotbalisté z města perníku sehráli vyrovnané střetnutí na půdě úřadujícího šampiona z Plzně, kde se díky Solilově trefě z 55. minuty dostali na vyrovnaný stav, čtvrt hodiny před koncem ale vystřelil domácím triumf Havel. V posledním střetnutí si ale svěřenci Jaroslava Novotného připsali své první body v sezoně. Proti Liberci rozhodl závěr první periody, kdy Pardubice během tří minut dvakrát skórovaly a i přes liberecké snížení si došly pro první triumf v ročníku.

Pardubice se, tak jak je v posledních sezonách jejich zvykem, znovu vypravily do Vršovic. Tentokrát ale o dvě tramvajové zastávky dále do Edenu, kde budou čelit domácí Slavii. SLAVIA Sešívaní nezačali ročník nejlépe. V úvodním kole totiž prohráli na půdě Hradce Králové 0:1. Hned o týden později si však svěřenci Jindřicha Trpišovského spravili chuť, když do na svém stadionu celkem snadno poradili se Zlínem.

SK Slavia Praha - FK Pardubice (Česká FORTUNA:LIGA) | Onlajny. euSestava Pardubic bez Vlčka a Markoviče. Kvůli dohodě mezi oběma kluby nemohou Východočeši využít Tomáše Vlčka a dosavdní jedničku Jakuba Markoviče. Do branky se tak postaví poprvé v tomto ročníku Viktor Budinský. „Viktor je zkušený brankář. Má za sebou spoustu těžkých zápasů. Plně mu důvěřujeme a není na něm vidět žádná nervozita. Věříme, že to zvládne, ” řekl v rozhovoru před zápasem trenér pardubických gólmanů Martin Shejbal. (17:54:28) Příjemný dobrý den všem fotbalovým fanouškům. Pardubice se, tak jak je v posledních sezonách jejich zvykem, znovu vypravily do Vršovic. Tentokrát ale o dvě tramvajové zastávky dále do Edenu, kde budou čelit domácí Slavii.

SK Slavia Praha - FK Pardubice (FORTUNA:LIGA) | Onlajny. comSestava Pardubic bez Vlčka a Markoviče. Kvůli dohodě mezi oběma kluby nemohou Východočeši využít Tomáše Vlčka a dosavdní jedničku Jakuba Markoviče. Do branky se tak postaví poprvé v tomto ročníku Viktor Budinský. „Viktor je zkušený brankář. Má za sebou spoustu těžkých zápasů. Plně mu důvěřujeme a není na něm vidět žádná nervozita. Věříme, že to zvládne, ” řekl v rozhovoru před zápasem trenér pardubických gólmanů Martin Shejbal. (17:54:28) Příjemný dobrý den všem fotbalovým fanouškům.

Do listiny se zapsali Tomášové Vlček se Solilem a Michal Hlavatý. Ten zároveň v každém klání obdržel žlutou kartu a společně s brněnským Denisem Granečným mu tak v nejkratším možném čase hrozí případný jednozápasový distanc. V rámci přihrávek jsou v kádru Východočechů nejlepší Dominik Mareš s Leandrem Limou, kteří mají 87, 5% úspěšnost. Nejčastěji přihrávajícím fotbalistou je ale Dominik Janošek se 177 pasy. Úvodní duely odchytal v pardubické kleci exslávista Jakub Markovič, jenž inkasoval z osmi pokusů pětkrát.

O všechny tři dosavadní góly Pardubic v sezoně 2022/23 se postaral pokaždé jiný střelec. Do listiny se zapsali Tomášové Vlček se Solilem a Michal Hlavatý. Ten zároveň v každém klání obdržel žlutou kartu a společně s brněnským Denisem Granečným mu tak v nejkratším možném čase hrozí případný jednozápasový distanc. V rámci přihrávek jsou v kádru Východočechů nejlepší Dominik Mareš s Leandrem Limou, kteří mají 87, 5% úspěšnost.

minuty dostali na vyrovnaný stav, čtvrt hodiny před koncem ale vystřelil domácím triumf Havel. V posledním střetnutí si ale svěřenci Jaroslava Novotného připsali své první body v sezoně. Proti Liberci rozhodl závěr první periody, kdy Pardubice během tří minut dvakrát skórovaly a i přes liberecké snížení si došly pro první triumf v ročníku. STATISTIKY Na straně domácích vládnou ligovým statistikám sešívaní mladíci. David Jurásek oslavil proti Zlínu narozeniny dvěma trefami. Gól a asistenci si při své premiéře připsal Marek Icha.

Barva dresů proti Slavii? Fialová! F:L | 19. 08. 2022 Fanoušci již vědí, že pardubický tým musí při venkovních zápasech proti pražské Slavii obléci třetí variantu dresů. Bílá ani červená se proti sešívaným nedá využít a diváky tentokrát čeká premiéra "nové" barvy! Zatímco v minulých letech měla třetí sada dresů modrou barvu (a o pár let dříve světle žluto-zelenou), v této sezóně se dočkáte jiné barvy.

((STREAMOVÁNÍ!!)) Slavia Praha Pardubice koukněte se živě Fortuna liga: Slavia - Pardubice dnes ▷ online stream zdarmaSlavia ve čtvrtek nezvládla úvodní duel s Rakówem, před domácí odvetou by se tak potřebovala

Slavia - Pardubice | ONLINE | 10.4.2022 19:00 - iSport.cz Šmiga se pokusil projít individuálně do šance středem hřiště, hostující stopeři návrat zvládli a situaci vyřešili. 82'. Střídání v týmu FK Pardubice: ze

Co se týče přihrávek, tak na straně Slavie jsou v aktuálním průběhu Fortuna ligy tři hráči s úspěšností 90% a vyšší. Eduardo Santos s 92, 5% a Ondřej Lingr s Peterem Olayinkou, kteří mají 90 procent. Nejaktivnějším nahrávačem je Brazilec Santos, který svým spoluhráčům rozdal již 187 balonů. Všechny tři duely odchytal v brance Slavie Aleš Mandous, který inkasoval čtyřikrát a stejný počet střel pochytal. O všechny tři dosavadní góly Pardubic v sezoně 2022/23 se postaral pokaždé jiný střelec.

Náročný program proložený předkoly Evropské konferenční ligy zatím Slavia zakončila na půdě Jablonce, kde nakonec uhájila vítězství 3:2. Ve čtvrtečním střetnutí na půdě polského Rakowa ale červeno-bílí nepředvedli zrovna oslnivý výkon a ve střetnutí s Východočechy si tak budou chtít napravit reputaci a zvednout sebevědomí před důležitou čtvrteční odvetou. PARDUBICE Ani Pardubicím nevyšlo první kolo. V azylu v Ďolíčku prohrály s Českými Budějovicemi 0:2.

SLAVIA Sešívaní nezačali ročník nejlépe. V úvodním kole totiž prohráli na půdě Hradce Králové 0:1. Hned o týden později si však svěřenci Jindřicha Trpišovského spravili chuť, když do na svém stadionu celkem snadno poradili se Zlínem. Náročný program proložený předkoly Evropské konferenční ligy zatím Slavia zakončila na půdě Jablonce, kde nakonec uhájila vítězství 3:2. Ve čtvrtečním střetnutí na půdě polského Rakowa ale červeno-bílí nepředvedli zrovna oslnivý výkon a ve střetnutí s Východočechy si tak budou chtít napravit reputaci a zvednout sebevědomí před důležitou čtvrteční odvetou. PARDUBICE Ani Pardubicím nevyšlo první kolo. V azylu v Ďolíčku prohrály s Českými Budějovicemi 0:2. Hned poté ale fotbalisté z města perníku sehráli vyrovnané střetnutí na půdě úřadujícího šampiona z Plzně, kde se díky Solilově trefě z 55.

[PROUD***] Hradec Králové Plzeň koukněte se živě 13 srpna [[STREAMOVÁNÍ<<<<][] Viktoria Plzeň Pardubice koukněte se koukněte se 2022, (živý přenos tv**) Hradec Králové Slavia Praha Přímý -

STATISTIKY Na straně domácích vládnou ligovým statistikám sešívaní mladíci. David Jurásek oslavil proti Zlínu narozeniny dvěma trefami. Gól a asistenci si při své premiéře připsal Marek Icha. Co se týče přihrávek, tak na straně Slavie jsou v aktuálním průběhu Fortuna ligy tři hráči s úspěšností 90% a vyšší. Eduardo Santos s 92, 5% a Ondřej Lingr s Peterem Olayinkou, kteří mají 90 procent. Nejaktivnějším nahrávačem je Brazilec Santos, který svým spoluhráčům rozdal již 187 balonů. Všechny tři duely odchytal v brance Slavie Aleš Mandous, který inkasoval čtyřikrát a stejný počet střel pochytal.

[[SLEDOVAT TELEVIZI]!!!!!] Slovan Liberec Dynamo České 2022 1. kolo FK Pardubice - Dynamo České Budějovice0:2 07. 2021 • Česko • L ST HDStopáž125 minutDalší dílSK Slavia Praha - FC Slavia Karlovy

[VOLNÝ, UVOLNIT@@@] Táborsko Chrudim Přímý přenos 21 10:15 Slavia Praha B Sparta Praha B 13. Profile - Foxhole (SLEDOVAT ŽIVĚ>) Chrudim Příbram koukněte se živě 6 (ŽIVÝ

SK Slavia Praha - FK Pardubice (Česká FORTUNA:LIGA) Co se týče přihrávek, tak na straně Slavie jsou v aktuálním průběhu Fortuna ligy tři hráči s úspěšností 90 % a vyšší. Eduardo Santos s 92,5 %